Ceļošanas dokumenti


Reģistrācija uz zemo izmaksu aviokompānijas Ryanair piedāvātajiem avioreisiem ir iespējama arī internetā. Ievadot visus pieprasītos datus Jūs saņemat iekāpšanas karti, kuru Jums būs jāuzrāda lidostas darbiniekiem. Ja būsiet aizmirsis veikt reģistrāciju vai neizdrukāsiet iekāpšanas karti , Jums būs jāsamaksā par iekāpšanas karti, kura Jums tiks izsniegta lidostā.

Kas Jums jāzina reģistrējoties avioreisam ar interneta starpniecību?

Visi, kuri vēlas reģistrēties uz kādu no zemo izmaksu kompānijas Ryanair avioreisiem un rezervēt konkrētu vietu lidmašīnas kabīnē, var to darīt jau mēnesi pirms lidojuma, taču ne vēlāk kā 2 stundas pirms lidojuma.

Kopējā Ryanair reģistrācija sākas 7 dienas pirms un beidzas 2 stundas pirms lidojuma. Vietas lidmašīnas kabīnē tiek sadalītas automātiski un pilnībā bez maksas. Pasažieri , kuri iegādājušies aviobiļetes vienā pasūtījumā tiks izsēdināti blakus.

Ja esat iegādājušies lētas aviobiļetes ar rezervācijas sistēmas palīdzību , Jūs saņemsiet elektronisku apstiprinājuma vēstuli un automātiski tiksiet piereģistrēts uz reisu. Iekāpšanas karti un citu informāciju Jūs saņemsiet savā e – pastā. Ja vēlaties uz kādu no piedāvātajiem Ryanair reisiem reģistrēties ātrāk , vai arī vēlaties rezervēt konkrētas vietas lidmašīnas kabīnē, sazinieties ar kompānijas klientu apkalpošanas centru pa telefonu vai e – pastu.

loading

Meklēt lētākos lidojumus

Papildu pakalpojumi