Ryanair biļete maiņa


Ja lidmašīnas kabīnē ir brīvas vietas , Ryanair piedāvā saviem klientiem iespēju samainīt aviobiļetes par papildus samaksu. Papildmaksa par datu maiņu var atšķirties atkarībā no sezonas, virziena vai lidojuma ilguma. Jūs varat izmainīt lidojuma datumu, maršrutu un pat vārdu un uzvārdu. Tas viss gan Jums jāizdara ne vēlāk kā 4 stundas pirms lidojuma un gadījumā , ja vēl nav veikta reģistrācija uz avioreisu.

Informācija , kas Jums jāzina , ja vēlaties mainīt aviokompānijas Ryanair biļeti:
Vēloties izmainīt lidojuma datumu, Jums jāzina, ka pakalpojuma maksa ir atkarīga no sezonas, lidojuma laika un daudziem citiem apstākļiem. Ja Jūsu izvēlētais avioreiss būs dārgāks, aviokompānija šo cenu starpību kompensēs pieskaitot to klāt jaunajai cenai. Ja Jūs interesē lidojuma datumu maiņa, sazinieties ar klientu apkalpošanas centru pa telefonu vai e – pastu.

Ja vēlaties mainīt vārdu un uzvārdu, par šo pakalpojumu Jums būs papildus jāsamaksā 120 eiro un jāveic visas nepieciešamās izmaiņas ne vēlāk kā 4 stundas pirms lidojuma un reģistrācijas uz reisu. Vārda un uzvārda maiņa nav iespējama, ja ir izmantots kaut viens no avioreisa segmentiem. Ja vēlaties mainīt vārdu un uzvārdu, lūdzu sazinieties ar klientu apkalpošanas centru pa telefonu vai e – pastu.

loading

Meklēt lētākos lidojumus

Papildu pakalpojumi