Modes mīļotāja rokasgrāmata ceļā uz Milānu

Mēs visi labi zinām, ka Milānā cilvēki nedaudz pārzin modi un tās īpatnības. Milāna ir mājvieta trim ļoti atpazīstamiem modes gigantiem – Versacce, Gucci un Prada. Visā plašajā pasaulē ir vien četras modes galvaspilsētas un Milāna ir viena no tām. Šeit Jūs redzēsiet stilu visur, ne tikai pilsētas centrā. Katrs Milānas nostūrītis dzīvo un elpo jaunāko modi. Tā kā tuvojas ilgi gaidītā Milānas modes nedēļa, mēs esam sagatavojuši Jums mazu rokasgrāmatu ceļā uz pašiem labākajiem Milānas modes zīmolu veikaliem kā arī vietām, kur nobaudīt garšīgu ēdienu un dzērienu.

Modes mīļotāja rokasgrāmata ceļā uz Milānu

Ja esat nopietns iepirkšanās eksperts Jūs noteikti būsiet dzirdējuši par La Quadrilateral della Moda vai Fashion Quadrilateral. Tās ir četras greznākās un modīgākās ielas visā Milāna. Tās ir izkārtotas krusta formā un visas šīs ielas savieno liela , pasakaini skaista ēka – Galleria Vittorio Emanuele II – viens no visvecākajiem iepirkšanās centriem visā pasaulē.

Par laimi tiem, kuri nevar atļauties pirkt pašus greznākos Milānas izstrādājumus, bet tomēr vēlas iegādāties dizaineru zīmolus – apkārt Milānai ir ļoti daudz dizaineru veikalu. Lai nokļūtu līdz šiem veikaliem Jums vajadzēs nodoties īsam ceļojumam ar vilcienu. Pavisam netālu ārpus pilsētas atrodas lielākais dizaineru veikals Eiropā – Serravalle Designer Outlet. Šajā vietā pircējiem tiek piedāvātas atlaides līdz pat 60%, tostarp visiem lielajiem modes zīmoliem – Calvin Klein, Gucci un Michael Kors. Nedaudz tālāk ārpus pilsētas atrodas The Vicolungo Style Outlet dizaineru veikals. Vairāk kā 150 dizaineru stendi piedāvā Jums visu sākot no apģērba līdz pat mēbelēm - un tas viss ar lieliskām atlaidēm līdz pat 70%.


Milānieši māk lieliski piešķirt veikaliem tēmu un koncepciju – šeit ir vietas, kas speciāli veidotas priekš lēnas iepirkšanās, skatīšanās, socializēšanās, koķetēšanas. 10 Corso Como bija viens no pirmajiem šādiem veidojumiem – izsmalcināta ēka, kas ir pilna ar grāmatām, modi, fotogrāfijām un dizainu kā arī mūsdienīgu kafejnīcu, dārza restorānu un plašu izstāžu telpu. Nedaudz jūtīgākai iepirkšanās pieredzei noteikti ieskrieniet Gio Moretti – pasakains boutique veikals, kas piedāvā dažādas drēbju kolekcijas, grāmatas, mūziku un daudz, daudz puķes. Ja Jums ir vājība uz interjeriem – nepalaidiet garām Spazio Rossana Orlandi – bijušo kaklasaišu rūpnīcu, kas nu pārvērtusies unikālā mēbeļu koncepcijas veikalā. Šīs mēbeles ir pieejamas tikai ierobežotā daudzumā un paša veikala mērķis ir reklamēt jaunos dizainerus no visas pasaules.