Pasažieru biežāk uzdotie jautājumi

VAI VAR REZERVĒT SAVIENOJOŠOS LIDOJUMUS?

Ryanair neveic savienojošos lidojumus, tāpēc nevar piedāvāt tādu pakalpojumu kā pasažieru un viņu bagāžas nogādāšanu uz cita reisa (veic Ryanair vai cita aviokompānija) izlidošanas vietu.

KĀ VARU CEĻOT AR SAVU BĒRNU/ZĪDAINI?

>Bērni līdz 2 gadu vecumam var ceļot, maksājot maksu par zīdaini, un viņi var lidot, sēžot pavadošā pieaugušā klēpī. Taču, ja lidojuma cena pavadošajam pieaugušajam vienā virzienā ir mazāka nekā pašreizējā maksa, tāda pati summa tiks noteikta arī kā zīdaiņa ceļošanas maksa. Vienam pavadošajam pieaugušajam drīkst būt tikai 1 zīdainis. Zīdaiņa ceļošanas maksu var samaksāt tiešsaistē rezervējuma noformēšanas laikā vai zvanu centrā. Zīdainim lidojuma laikā (gan izlidojot, gan atgriežoties) ir jābūt jaunākam par 2 gadiem. Ja zīdainis laikā starp izlidošanu un atgriešanos sasniedz 2 gadu vecumu, viņam jāiegādājas atsevišķa vieta. Šādā gadījumā jānoformē atsevišķi izlidošanas un atgriešanās lidojumu rezervējumi. Bērniem, kas vecāki par 2 gadiem, nav atļauts ceļot, sēžot pavadošā pieaugušā klēpī.

VAI ZĪDAINIM PIENĀKAS BAGĀŽA?

Zīdaiņiem nav piešķirta nekāda līdzi ņemamās bagāžas norma, izņemot katram bērnam vienus ratiņus/ saliekamos bērnu ratiņus / automašīnas sēdeklīti (kas tiek pārvadāti bez maksas). Viena no šīm bērna (kas ir vecumā no 2 līdz 16 gadiem) lietām tiks pārvadāta bez maksas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka bērnu ratiņi un saliekamie bērnu ratiņi ir jāreģistrē kopā ar pārējām bagāžas vienībām, un, ja ceļo arī to lietotājs, tad tie tiek pārvadāti bez maksas. Tomēr, ja ceļojat bez zīdaiņa vai mazuļa, tad šie priekšmeti tiks pārvadāti kā reģistrējamā bagāža par papildu maksu.

VAI BĒRNI, KAS JAUNĀKI PAR 16 GADIEM, VAR CEĻOT PATSTĀVĪGI?

Bērniem no 16 gadu vecuma var lidot viens pats.

Lūdzu, precizējiet formalitātes pirms ceļojuma.

ES PĀRVIETOJOS RATIŅKRĒSLĀ. KĀ VARU SAŅEMT PALĪDZĪBU VAI ĪPAŠO PALĪDZĪBU?

Pasažieriem, kuri pārvietojas ratiņkrēslā, rezervēšanas laikā par to jāpaziņo zvanu centra darbiniekam. Nedrīkst pārvadāt ratiņkrēslus,tādus tiek darbināti ar šķidrā elektrolīta elementu vai šķidro akumulatoru.

ESMU STĀVOKLĪ. VAI VARU LIDOT?

Grūtnieces pēc 34. grūtniecības nedēļas nedrīkst ceļot, izmantojot Ryanair lidojumu pakalpojumus. Grūtnieces pēc 28. grūtniecības nedēļas drīkst ceļot, izmantojot Ryanair lidojumu pakalpojumus, tikai tad, ja uzrāda medicīnisku izziņu, kurā sniegta atļauja lidot. Ryanair ir atbildīgs tikai par tādām veselības problēmām, kas atbilstoši šiem vispārīgajiem pārvadāšanas noteikumiem grūtniecēm un/vai to nedzimušajiem bērniem varētu rasties aviopārvadāšanas pakalpojuma laikā vai tā dēļ.

VAI SAŅEMŠU RĒĶINU?

Ryanair izsniedz elektroniskus rēķinus par kopējo lidojuma cenu. Elektroniskie rēķini tiek nosūtīti elektroniski tikai uz to e-pasta adresi, kas norādīta rezervācijā. Rēķins papīra formātā tiek nosūtīts pa pastu uz rezervējuma noformēšanas laikā norādīto adresi. Varat pieprasīt konfigurētu rēķinu, kurā iekļauti rēķina papildu dati, nevis tikai tie, kas pieejami rezervācijas rēķinā; par šo pakalpojumu var tikt noteikta papildu maksa.

CIK BAGĀŽAS VIENĪBU VAR REĢISTRĒT?

Var reģistrēt līdz 6 bagāžas vienībām, un katras vienības svars nedrīkst pārsniegt 20 kg. Katrai reģistrējamās bagāžas vienībai tiek noteikta bagāžas maksa, kas katrā lidojumā katram pasažierim jāmaksā par katru somu. Pirmās 3 vienības var iegādāties tiešsaistē, bet nākamās 3 — lidostā.

KĀDI IR KABĪNES BAGĀŽAS IZMĒRI?

Ja kabīnes bagāžas izmērs ir 55 x 45 x 35 cm 10kg vai mazāks, to var ņemt līdzi lidmašīnas salonā bez maksas.

VAI KABĪNES BAGĀŽĀ DRĪKST PĀRVADĀT ŠĶIDRUMU?

šķidrumu tvertņu tilpums nedrīkst pārsniegt 100 ml, un tās jāievieto caurspīdīgā, atkārtoti aizveramā 1 l plastmasas maisā, kura izmēri ir 20x20 cm;

plastmasas maiss drošības pārbaudē jāuzrāda atsevišķi.

Ja šķidrums nebūs iepakots atbilstoši iepriekš minētajām prasībām, no tā būs jāatbrīvojas lidostas drošības pārbaudē.

ESMU REZERVĒJIS PAPILDU SĒDVIETU ČELLAM. VAI VARU TO REĢISTRĒT TIEŠSAISTĒ?

Jā. Čella reģistrācijā jums būs jānorāda savi ceļošanas dokumentu dati.

VAI IR JĀREĢISTRĒ ZĪDAINIS?

>Jā. Pasažieriem, kuri ceļo ar zīdaini, jāizdrukā zīdaiņa iekāpšanas karte un tā jāuzrāda pie iekāpšanas izejas.

loading

Meklēt lētākos lidojumus

Papildu pakalpojumi